wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe 1 strona

O firmie
A | A | A

GLOBAL NIERUCHOMOŚCI jest firmą pomagającą wybrać najlepsze rozwiązania w branży nieruchomości. Dajemy naszym klientom możliwość przemyślanego i świadomego podejmowania trafnych decyzji zarówno przy zakupie czy sprzedaży, jak i wynajmie nieruchomości.
     Stawiamy na rozwój i łatwość dostępu do naszych ofert i usług. Powstająca w szybkim tempie sieć naszych placówek, już wkrótce w całej Polsce zapewni szybki, bezpośredni kontakt z przedstawicielami naszej firmy. 
     Zajmujemy się obsługą zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów prawnych do których należą deweloperzy, firmy i instytucje krajowe oraz międzynarodowe korporacje.
     Cenimy czas naszych kontrahentów. Elastyczne godziny pracy i pełna mobilność, umożliwiają spotkanie  w dowolnie wybranym miejscu. Nie ważne czy jest to nasze biuro, oferowana nieruchomość, twoje miejsce pracy, jesteśmy zawsze gotowi do działania. 
     Szeroka  oferta sprzedaży i najmu nieruchomości obejmuje mieszkania, domy, nieruchomości komercyjne i biurowe, grunty, działki, a także powierzchnie magazynowo-produkcyjne.  Obiektem zainteresowań firmy i naszych klientów są nie tylko nieruchomości położone w Polsce. Ważnym segmentem naszej działalności, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem kontrahentów, są obiekty położone po za granicami naszego kraju.

Jako jedyne w Polsce, nasze biuro specjalizuje się w pośredniczeniu przy sprzedaży hoteli i pensjonatów.  Chcesz sprzedać hotel, a może zamierzasz spróbować swych sił w branży hotelarsko-turystycznej. Z przyjemnością pomożemy. Dzięki szerokim kontaktom biznesowym zainteresujemy twoją ofertą kontrahenta.

Global Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z naszym bezpłatnym internetowym magazynem, który pozwala poznać nasze najnowsze i najciekawsze propozycje oraz tendencje na rynku nieruchomości.

   

GŁÓWNE SEGMENTY DZIAŁALNOŚCI GLOBAL NIERUCHOMOŚCI

1.     Pośrednictwo nieruchomości – rzetelna obsługa klientów chcących kupić, sprzedać, wynająć nieruchomości w dowolnym miejscu w Polsce poprzez własne biura jak i placówki franczyzowe.

2.     Nieruchomości zagraniczne – jako jedyni w Polsce proponujemy państwu nieruchomości z każdego zakątka świata. Jesteśmy w stanie przygotować najbardziej optymalną ofertę która spełni państwa oczekiwania. Służymy pomocą także w okresie posprzedażowym.

3.     Franczyza – dla swoich partnerów mamy przygotowany model biznesowy oparty o franczyzę. Poprzez szeroki wachlarz naszych usług zmniejszamy koszta, zwiększamy rentowność poszczególnych biur nieruchomości jak i stabilizacje sieci.

4.     Inwestycje w nieruchomości – klientom zainteresowanym natychmiastową sprzedażą własnej nieruchomości oferujemy kupno danej nieruchomości za gotówkę. Każde nasze biuro może przedstawić państwu ofertę zakupu waszej nieruchomości. Inwestujemy w ; mieszkania, domy, grunty i nieruchomości komercyjne.

5.     Kredyty – posiadamy ofertę kredytu hipotecznego kilkunastu banków, dlatego też możemy zaoferować pomoc w wyborze oraz załatwieniu formalności związanych z utrzymaniem kredytu. Nasze wynagrodzenie w tym segmencie w 100 % pokrywają kredytodawcy.

6.     Zarządzanie nieruchomościami – oferujemy państwu kompleksową obsługę administracyjno - techniczną nieruchomości a nasza wyselekcjonowana kadra gwarantuje rzetelne podejście i dbałość o powierzone naszej opiece nieruchomości.

7.     Administracja lokalami – oferta skierowana jest głównie do  właścicieli lokali mieszkalnych i komercyjnych przeznaczonych lub oddanych w najem. Usługa ta zaczyna się już przy nabyciu lokalu, jego remontu, szukaniu najemcy poprzez bieżącą obsługę w czasie trwania umowy najmu, naprawy i remonty, pobieranie i monitorowanie wpływów czynszowych, dokonywanie w imieniu właściciela wszelkich opłat jak również reprezentowanie właściciela przed najemcą i urzędami w sprawach dotyczących administrowanego lokalu.

8.     Doradztwo ds. Nieruchomości – wprowadzamy dla państwa usługę „Doradztwa” , która skierowana jest dla klientów którzy sami wyszukali nieruchomości jednak chcieli by mieć 100 % bezpieczeństwa transakcji. Jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie czynności wraz z klientem lub za klienta po to aby kupujący miał pewność iż nie został oszukany oraz wybrał optymalną ofertę. Przygotowujemy również raporty oraz analizy z rynku nieruchomości.

9.     Świadectwa energetyczne– sporządzamy dla państwa certyfikat energetyczny już w 24 h od zamówienia usługi.

10.   Wycena nieruchomości – dzięki współpracy ze specjalistami z dziedziny ekonomii, prawa, finansów i budownictwa zajmujemy się wyceną nieruchomości. Wykonujemy opracowania i ekspertyzy, analizujemy rynek, sporządzamy wyceny nieruchomości na potrzeby sprawozdań finansowych podmiotów gospodarczych i jednostek budżetowych.

 

                POMAGAMY WAM REALIZOWAĆ WŁASNE MARZENIA

 

 

                                       Zapraszamy państwa do współpracy z naszymi biurami.

                                                       Gwarantujemy sprawną i sympatyczną obsługę

                                                                                               GLOBAL NIERUCHOMOŚCI


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony